A2ZAPK

HGS - Online Bakiye Yükle4.5.1

HGS - Online Bakiye Yükle v4.5.1

Downloads: 742


Free

HGS - Online Bakiye Yükle / Specifications

HGS - Online Bakiye Yükle / Screenshots

HGS - Online Bakiye Yükle 4.5.1
Loading... HGS - Online Bakiye Yükle 4.5.1
Loading... HGS - Online Bakiye Yükle 4.5.1
Loading... HGS - Online Bakiye Yükle 4.5.1
Loading... HGS - Online Bakiye Yükle 4.5.1

HGS - Online Bakiye Yükle / Description

HGS’nize bakiye yüklemek ve araç km sorgulama artık çok kolay!

HGS Mobil Bakiye Yükleme uygulaması ile plaka numaranız T.C. kimlik numaranız vergi numaranız veya HGS etiket numaranızı kullanarak tüm HGS ürünlerinizin bakiyesini görüntüleyebilir kredi kartınız ile kolay ve hızlı bir şekilde yükleme yapabilirsiniz. HGS bakiye yüklemek için PTT şubelerine gitmeye son!

Uygulama üzerinden ePttAVM hesabınıza giriş yaparak ya da kolayca üye olarak daha düşük HGS yükleme ücreti fırsatından faydalanabilirsiniz. İlk bakiye yüklemeniz ise ÜCRETSİZ!

Uygulamanın diğer özellikleri:

- Aracınızın HGS etiketinde ne kadar bakiye olduğunu görüntüleyebilirsiniz.

- Cezalı geçişleri önlemek için bakiye alarmları: Aracınızın HGS etiketi için minimum bakiye limiti belirleyerek uygulamanın sizi uyarmasını sağlayabilir böylece cezalı hgs geçişlerini önleyebilirsiniz.

- Kolay yükleme için kayıtlı etiketler: Sık kullandığınız araçlarınızın HGS etiketlerini uygulamaya kaydedebilir böylece sadece bir kaç dokunuşta HGS bakiye yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz.

- İkinci el araç için muayene km sorgulama yapabilirsiniz.

- Geçmiş yüklemelerinizi görüntüleyebilir tarihe göre sıralayabilirsiniz.

HGS Mobil ePttAVM.com’un PTT ile birlikte sunduğu resmi bir hizmettir. İnternet ya da cep telefonu üzerinden HGS bakiye yüklemesi yaptığını iddia eden diğer sitelere ve uygulamalara lütfen itibar etmeyiniz.
hgs'niz to install and vehicle mileage balances inquiry now very easy!

HGS Mobile application installation Balance your number plate T. C. Your identification number tax number or you can view all your balances HGS HGS tag number using your product you can install and easy with your credit card quickly. To install the latest HGS balance going to the Post Office branch!

epttavm by logging into your account via the app or you can easily benefit from lower installation costs HGS opportunity as members. If this is your first installation balance FREE!

Other features of the application:

- You can view how the balance of HGS tag of your vehicle.

- Suspended balance alarms to prevent passage on the application by specifying the minimum balance limit for your vehicle can provide HGS labels warn you so you can avoid the penalty LH transition.

- Easy to install registered tags: HGS tags of your car can save your favorite applications so you can perform only a few touches HGS load balance.

- You can query for used car inspections km.

- You can view your previous installation you can sort by date.

HGS epttavm.com Mobile is a service offered in conjunction with PTT official. HGS balance that makes the Internet or via mobile phone claiming to upload to other sites and applications please disregard.

Show More >

HGS - Online Bakiye Yükle / What's New in v4.5.1

- Bazı küçük hatalar giderildi.

Choose Download Locations for HGS - Online Bakiye Yükle v4.5.1


HGS - Online Bakiye Yükle / Tags

Share HGS - Online Bakiye Yükle At Social Media