A2ZAPK

Fakt: wiadomości, plotki2.0.3348

Fakt: wiadomości, plotki v2.0.3348

Downloads: 909


Free

Fakt: wiadomości, plotki / Specifications

Fakt: wiadomości, plotki / Screenshots

Fakt: wiadomości, plotki 2.0.3348
Loading... Fakt: wiadomości, plotki 2.0.3348
Loading... Fakt: wiadomości, plotki 2.0.3348
Loading... Fakt: wiadomości, plotki 2.0.3348
Loading... Fakt: wiadomości, plotki 2.0.3348

Fakt: wiadomości, plotki / Description

Najnowsze wiadomości z kraju wydarzenia ze świata oraz informacje dla biznesu wyciągnięcie twojej ręki!


W nowej aplikacji przeczytasz najświeższe informacje z kraju i ze świata dowiesz się o w polityce a także odkryjesz największe tajemnice z życia gwiazd. Najnowsze i najciekawsze informacje podawane są na bieżąco w następujących kategoriach:

Wiadomości z kraju i wydarzenia ze świata:

Najświeższe wiadomości z kraju i ze świata podane są w prosty i przystępny sposób. Jesteśmy zawsze tam gdzie dzieje się coś ważnego. Pokazujemy prawdziwe ludzkie historie. Skupiamy się na przyziemnych problemach społecznych każdego Polaka. Pomagamy zwykłym ludziom rozwiązać ich problemy. Tropimy demaskujemy zdradzamy. Publikujemy ekskluzywne wywiady z politykami z pierwszych stron gazet informacje ze świata komentarze politologów oraz felietony ekspertów. Najważniejsza jest dla nas aktualność i wiarygodność. Jesteśmy blisko ludzi i dla ludzi dzięki aplikacji Fakt.

Wiadomości lokalne z największych miast w Polsce:

Informacje lokalne opowiadamy przez pryzmat ludzkich historii dzięki czemu stają się one bliskie zwykłemu człowiekowi.
 Dostarczamy najświeższe wydarzenia jak i wiadomości z kraju. Dzięki Fakt uzyskacie aktualne informacje z miast: Warszawa Kraków Wrocław Poznań Trójmiasto Białystok Śląsk Łódź Rzeszów i innych. Dzięki nam wiadomości z kraju masz w zasięgu ręki!

Plotki i informacje z życia gwiazd:

Najnowsza aplikacja Fakt zaspokoi Twoją codzienną ciekawość i dostarczy Ci wielu informacji związanych z życiem gwiazd. Bądź zawsze na bieżąco z wiadomościami czytając najnowsze informacje ze świata show-biznesu. Plotki wywiady z gwiazdami informacje z życia gwiazd celebryci wydarzenia i wpadki metamorfozy gwiazd.


Wiadomości polityczne z kraju i ze świata:

Polityka w Fakt to nie tylko najświeższe informacje polityczne z kraju i ze świata ale też wiadomości podawane na bieżąco z wydarzeniami. Dziennikarze Faktu prowadzą własne śledztwa demaskują pokazują prawdę i ujawniają najważniejsze wydarzenia w polityce. Ceniona dziennikarka Agnieszka Burzyńska w swoim programie „Burza polityczna porusza ważne aktualne wydarzenia społeczno-polityczne którymi żyje cała Polska. Najgorętsze informacje i polityczne wydarzenia w twoim zasięgu!

Informacje dla konsumenta finanse i biznes:

Zajmujemy się tematami finansowymi bliskimi portfela każdego Polaka. Kładziemy nacisk na teksty konsumenckie i poradniki finansowe nie pomijamy również ciekawostek z biznesu i wiadomości z dziedziny ekonomii. Kierujemy się do czytelnika robiącego zakupy zainteresowanego markami FMCG i dbającego o domowy biznes. Piszemy tak by do odbioru naszych treści nie była konieczna zaawansowana wiedza ekonomiczna czy znajomość najświeższych informacji ze świata biznesu

Wiadomości sportowe najważniejsze wydarzenia oraz aktualne wyniki meczów:

Relacjonujemy najważniejsze sportowe wydarzenia w kraju i na świecie a zarazem dostarczamy najświeższe informacje dotyczących występów polskich sportowców na arenie międzynarodowej. Drugą częścią naszej działalności jest szeroko pojmowany obszar biznesu sportowego gdzie znajdziecie obszerne informacje o tematyce około sportową. Stąd dowiecie się o życiu prywatnym gwiazd sportu ich skrywanych tajemnicach biznesach i sekretach nowych samochodach a także nowych miłościach.

Hobby najpopularniejsze seriale oraz wydarzenia muzyczne:

Dział dla wszystkich którzy mają w życiu pasje. Piszemy o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych podajemy informacje o premierach filmowych i najnowszych grach komputerowych


Męski świat wiadomości ze świata technologii i informacje motoryzacyjne:

Piszemy o tym co najbardziej interesuje prawdziwego mężczyznę: pięknych kobietach szybkich samochodach i ekstremalnych pasjach. Kładziemy również duży nacisk na militaria i najnowsze elektroniczne gadżety oraz biznes jaki z nimi jest związany.

Show More >

Fakt: wiadomości, plotki / What's New in v2.0.3348

Drobne poprawki optymalizujące działanie aplikacji.

Choose Download Locations for Fakt: wiadomości, plotki v2.0.3348Telegram

Fakt: wiadomości, plotki / Tags

Share Fakt: wiadomości, plotki At Social Media